Historia kolekcji w zdjęciach

MARZEC 2010


Chociaż Kingiem interesuje się już 4 lata,to najstarsze zdjęcie jakie znalazłem mojej kolekcji pochodzi z marca 2010 roku.
Zbiór widoczny na załączonym obrazku zbierałem przez 3 lata.Jeszcze dużo braków mam pod tym względem, ale myślę, że z czasem uda mi się je uzupełniać na bieżąco.
2 CZERWCA 2010
Właśnie przeniosłem swoją kolekcje w inne miejsce.
Niestety nie jest to szczyt moich oczekiwań, ale wolę by na razie póki nie kupie sobie regałów z prawdziwego zdarzenia na całą ścianę, co szerzej opisywałem na sk.pl, zostało tak niż by jedna książka leżała na drugiej. 
Zresztą w najbliższym czasie mój zbiór Kingów znacznie się poszerzy, więc póki co w nowym miejscu będę miał dla nich więcej przestrzeni.23 Grudnia 2011

No i dokonało się...!W końcu zrobiłem sobie półki na całą ścianę! Od bardzo dawna nosiłem się z tym zamiarem i w końcu zabrałem się za to przy pomocy mojego przyjaciela Mirka.Muszę przyznać, że w nowym miejscu cała kolekcja prezentuje się naprawdę fantastycznie i co najważniejsze doczekała się godnej dla siebie miejscówki :-)

25 Listopad 2013

W tym roku skupiłem się na uzupełnianiu braków na tle filmowym i wydań amerykańskich.
Nie wszystko może jest widoczne na zdjęciach, ale w najbliższym czasie postaram się to zmienić :-).
Poza tym będę musiał pomyśleć nad poszerzeniem miejsca i dodaniu nowych półek do kolekcji.

6 komentarzy:

 1. Jak ja Ci zazdroszczę... :)
  Powodzenia w dalszym kolekcjonowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uwielbiam kinga, ale dopiero zaczynam czytać jego książki. "Lśnienie" wydaje mi się fantastyczne. Niesamowita kolekcja, naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 3. I hate you :) Oczywiście żartuję, po prostu zazdrość mnie zżera, bo też jestem maniaczką, ale moja kolekcja nie jest aż tak zjawiskowa jak Twoja :) Powodzenia w dalszym kolekcjonowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieje że kiedyś Ci dorównam :) póki co rządzisz :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna kolekcja. Widok zapiera dech w piersi. Zazdroszczę, bardzo ^_^

  OdpowiedzUsuń